Çatalca Oto Çekici, Çatalca Oto Kurtarıcı, 0532 606 06 96

Taşoluk Oto Çekici

Çatalca 7/24 Oto Çekici Servisi

Çatalca Oto Çekici, 0532 606 06 96, Ekibimiz profosyenel şoförlerden ve güvenli, sorunsuz araçlarımızdan oluşmaktadır.Tüm İlçeler ve semtlerde 7 gün 24 saat aktif olarak çalışmaktayız. Her koşullara göre oto kurtarma araçlarımız mevcuttur.Ayrıca pert araç taşıma,kazalı oto çekme, şehirler arası oto taşıma,çoklu araç taşıma işlemlerindede bizi araya bilirsiniz.

 

Çatalca Oto Çekici

Oto Kurtarıcı Hizmetimiz

Saat 21:12 Sıralarında Topkapı vatan caddesi sapagında arıza yapmış araç ihbarı aldık oto çekici ekibimiz arızalı aracın bulunduğu konuma hızlı ve ğüvenli bir şekilde ulaşarak aracı oto kurtarıcı aracımıza emmiyetli bir şekik’de yüklemesini yaparak yogun sisli ve soguk bir havada aracı çatalca Atatürk oto sanayiye güvenli bir şekilde ulaştırarak hizmetini tamamlamıştır Oto Çekici ihtiyacınızda oto çekici servisimizi Arayın.

 

 Çatalca Oto Kurtarıcı

Çatalca Oto Çekici Servisi

7/24 Oto Çekici Hizmetleri
Araç Çekici Çatalca, Oto Çekici Çatalca, Çatalca Araç Çekici, Çatalca Araç Kurtarıcı, Çatalca Araç Kurtarma, Çatalca Oto Çekici, Çatalca Oto Kurtarıcı, Çatalca Oto Kurtarma, Çatalca Akü Takviye, Çatalca Çekici Telefonu, Çatalca Çekici Servisi, Çatalca Yol Yardım

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayın