Cevizlibağ Oto Çekici – 0532 606 06 96

Merter Oto Çekici

Cevizlibağ Oto Çekici

Cevizlibağ Oto çekici,Telefon 1:0532 606 06 96 araba çekmek,yol yardım,oto kurtarıcı,oto kurtarma,araba çekicisi,araç çekici,araç kurtarma ve daha bekçok konularda müşterilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.yolda kaldıgınız yere en yakın en hızlı çekiciye ulaşmak için bızi araya bilirsiniz Oto kurtarıcı servisi olarak İlçelerde semtlerde hizmet veriyoruz. Her noktadaki araçlarımızdan size en yakın olanı yönlendirerek sizleri bekletmiyoruz hemde daha uyguna sizlere yardımcı oluyoruz. Ekibimiz profosyenel şoförlerden ve güvenli , sorunsuz araçlarımızdan oluşmaktadır.Tüm İlçeler ve semtlerde 7 gün 24 saat aktif olarak çalışmaktayız. Her koşullara göre oto kurtarma araçlarımız mevcuttur.Ayrıca pert araç taşıma,kazalı oto çekme, şehirler arası oto taşıma,çoklu araç taşıma işlemlerindede bizi araya bilirsiniz.

 

Cevizlibağ Oto Çekici

 

  Cevizlibağda  benzin ve Lpg bitmesinden dolayı E5 üzerinde Opel odak,gın servisi karşısında zordurumda kalan 1998 model fiat kartal marka  otomobilin  sahibi  cevizlibağ oto çekici  firmamızı arayarak  oto çekici yardımı almak istemiştir. En yakın Acil Oto Kurtarıcı ekibimiz müşterimizin bulundugu konuma ulaşarak arızalı aracı alıp emniyetli bir şekilde en yakın benzin istasyonuna götürerek benzin ve Lpg almasına yardımcı oldu aracın aküsününde bitmesinden dolayı takviye kablosuyla otomobilin çalışması için takviye yardımında bulunsada araç çalışmadı arızalı aracı tekrardan yükleyerek müşterinin sefaköy çınar caddesindeki özel servisine taşıması gerçekleştirilmiştir.

 

Cevizlibağ Oto Kurtarıcı

7 Gün 24 Saat Oto Çekici Servisi

Cevizlibağ Araç Çekici, Cevizlibağ Araç Kurtarıcı, Cevizlibağ Araç Kurtarma, Cevizlibağ Oto Çekici, Cevizlibağ Oto Kurtarıcı, Cevizlibağ Oto Kurtarma, Araç Çekici Cevizlibağ, Oto Çekici Cevizlibağ, Cevizlibağ Akü Takviye, Cevizlibağ Çekici Telefonu, Cevizlibağ Çekici Servisi, Cevizlibağ Yol Yardım

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayın