Eminönü Oto Çekici, Eminönü Oto Kurtarıcı, 0532 606 06 96

Çobançeşme Oto Kurtarıcı

Eminönü Oto Çekici

Eminönü Oto Çekici, 532 606 06 96, Ensar Oto Çekme Servisi Eminönü semtlerinde mahallelerinde arızadan ve kazadan dolayı hareketsiz araçlarınıza uygun kurtarıcı servisi Oto Çekici, Oto Kurtarıcı, Araç Çekici, Araç Kurtarıcı, Yol Yardım, Akü Takviye ile hizmetindedir. Profosyonel Uzmanlarımız , ihtiyaç duydugunuzda yol yardımı ve Kurtarma servisi vermektedir . Çekme servisleri için bizi 0532 606 06 96 numaralı telefondan Arayınız.

 

Eminönü Oto Çekici

Eminönü Oto Çekici Servisi

 Eminönü iran konsoloslugunun yanında cumhuriyet oto parkında bulunan sol ön tarafında kazadan dolayı direksiyon manevralarını yapamayan otapak içerisinde kalan araç sahibi firmamızı Telefon : 0532 606 06 96 arayarak Acil Oto Çekici, oto kurtarıcı hizmeti almak için profosyonel ekibimizden yardım almak istemiştir olay yerine en yakın oto çekici ekibimizi yönlendirerek 15 dakika içerisinde müşterimizin bulundugu konuma ulaşarak zordurumda kalan araç sahibine hizmet saglamıştır. Araç emniyetli bir şekilde sakat aparatlarıyla çekilerek tamirhaneye teslim edilmiştir.Bugün istanbulda çok güzel bir bahar havası var.

 

Eminönü Oto Kurtarıcı

7 Gün 24 Saat Oto Çekici Servisi
Eminönü Oto Çekici, Eminönü Oto Kurtarıcı, Eminönü Oto Kurtarma, Eminönü Akü Takviye, Eminönü Çekici Telefonu, Eminönü Çekici Servisi, Eminönü Yol Yardım, Araç Çekici Eminönü, Oto Çekici Eminönü, Eminönü Araç Çekici, Eminönü Araç Kurtarıcı, Eminönü Araç Kurtarma

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayın