Fenertepe Oto Çekici, Fenertepe Oto Kurtarıcı, 0532 606 06 96

Eminönü Oto Kurtarıcı

Fenertepe Oto Çekici

Fenertepe Oto Çekici, 0532 6065 06 96, Tüm İlçeler ve semtlerde 7 gün 24 saat aktif olarak çalışmaktayız. Her koşullara göre oto kurtarma araçlarımız mevcuttur.Ayrıca pert araç taşıma,kazalı oto çekme, şehirler arası oto taşıma,çoklu araç taşıma işlemlerindede bizi araya bilirsiniz.

Fenertepe Oto Çekici

Fenertepe Yol yardım Hizmetimiz

Fenertepe istiklal caddesi orman yolunda ikili kaza sonucu akşamki yagışlı bir havada saat 01.00 sıralarında bizi arayan müşterimiz kazadan dolayı  Aracının takla attıgını yol kenarı hendege yanyattıgını aracının çekilmesi için Ensar oto çekici’den yol yartım hizmeti talep etmiştir o bölgede olan aracımızı ve ekibimizi bize gönderilen konuma  gönderdik oto çekicimiz hızlı ve güvenli bir şekilde olay yerine ulaşarak aracı emniyetli bir şekilde   kaza yaptığı yerden çekicimize yükleyerek müşterimizin aracını servise çekmiştir.

 Fenertepe Oto Kurtarıcı

Fenertepe Oto Kurtarıcı Servisimiz

7/24 Oto Çekici Hizmetlerimiz
Araç Çekici Fenertepe, Oto Çekici Fenertepe, Fenertepe Araç Çekici, Fenertepe Araç Kurtarıcı, Fenertepe Araç Kurtarma, Fenertepe Oto Çekici, Fenertepe Oto Kurtarıcı, Fenertepe Oto Kurtarma, Fenertepe Akü Takviye, Fenertepe Çekici Telefonu, Fenertepe Çekici Servisi, Fenertepe Yol Yardım

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayın