BİZİ ARAYIN

Ensar Oto Çekici: Güvende ve Sorunsuz Yolculuklar İçin Yanınızda

Yolda kaldığınızda veya bir trafik kazası sonrasında profesyonel yardım arıyorsanız, Ensar Oto Çekici size yardım eli uzatan güvenilir bir çözüm sunuyor. Uzun yılların deneyimine sahip olan Ensar Oto Çekici, araç çekme ve kurtarma konularında uzmanlaşmış bir ekiple hizmet veriyor.

Hizmetlerimiz Neleri Kapsar?

Ensar Oto Çekici, geniş bir hizmet yelpazesi sunarak sizin ve aracınızın güvenliğini sağlar:

  1. Kaza Sonrası Kurtarma: Trafik kazalarının ardından hızlı ve güvenilir kurtarma hizmeti sunarız. Hasarlı aracınızı güvenli bir şekilde olay yerinden uzaklaştırırız.
  2. Arıza Yardımı: Aracınız arızalandığında, sizin için doğru ve uygun çekici hizmetini sunarız. Tamirciye gitmeniz gerektiğinde sizi hızla ulaştırırız.
  3. Uzun Mesafe Taşıma: Şehirlerarası veya uzun mesafe taşıma ihtiyacınız olduğunda, Ensar Oto Çekici size güvenli ve sorunsuz bir çözüm sunar.
  4. Park Yasağı Çekici: Park yasağını ihlal eden araçları çeker ve trafik düzenini sağlar. Hızlı ve etkili bir çekme hizmeti sunarız.
  5. Kasko İşlemleri: Kasko sigortası talepleriniz için araç çekme hizmeti sunarız ve sigorta şirketleriyle iletişimi kolaylaştırırız.
  6. 7/24 Hizmet: Ensar Oto Çekici, her an yanınızda. Acil durumlarda bile size hızlı ve profesyonel bir çekici hizmeti sunarız.

Neden Ensar Oto Çekici?

Ensar Oto Çekici, müşteri memnuniyetini öncelik olarak gören bir ekiple çalışır. Deneyimli ve eğitimli personelimiz, aracınızı güvende tutmak için gereken bilgiye ve beceriye sahiptir. Herhangi bir oto çekici ihtiyacınızda size hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmak için buradayız.

Yolda kaldığınızda veya acil bir durumla karşılaştığınızda Ensar Oto Çekici’yi arayın. Güvende ve sorunsuz yolculuklar için yanınızdayız

7 Gün 24 Saat Acil Yol Yardım

• 7 Gün  24 Saat Çekici Servis
• Oto Çekici Hizmetleri
• Akü Takviye Hizmetleri
• Oto Lastik Tamiri / Yardım
• Yakıtı Ve Gazı Bitmiş Araçlarınızı Benzin İstasyonuna Çekme Hizmetleri
• Otomobi, Kamyon ve Kamyon Çekme
• Kaporta, Boya, Mekanik, Elektirik, Kılima Gazı, Cam Hizmetleri
• Hafif Ticari Araç Çekme

 

Seyehat ipuçları

Seyahat İpuçları ve Püf Noktaları

Evden uzaklaşmadan önce daima tekerlek havalarını, lanbalarını ve otonuzun genel mekanik durumunu gözgezden geçirin. Motor Yağ kontrolünü Yağ çubugunu çekerek Motor yağ seviyesine bakın, aracın sogutma suyuna ve cam silecek sularının konturolünü yapalım.
Dikkat yolculuk seyahatinde yorgunluk ve uyku hissettiğinizde hemen aracınızı emniyetli bir yere park ederek biraz dinlenin el ve yüzünüzü yıkayarak uyku ve yorgunlugunuzu birkaç egzersiz hareketlerle giderin.
Yağışlı  kaygan zeminlerde ve buzlanmalarda takip mesafenizi sağlayın ve anifirenlerden kaçının. Navigasyon cihazları seyahat için çok güzel, fakat yolda güvenli seyahatiniz için bir harita ile belirlemek çok yararlı.
Yaz aylarında, ateş, cam şişede su ve sağlıklı besinleri kapsayan araçta acil durum gıda sepeti taşıyın. Soğuk havalarda, yolcu sayısına göre yorgan, fener, içecek, yiyecek ve yolcuların artı işaret fişekleri ve kazıcı aletler bulundurun.
Son olarak yolculuk koşullarına ve harekete hazır oldugunuzda, hareket etmeden önce seyahat ipuçlarını için internet sitelerini ve tırafik yol kameralarını kontrol edin.
Tırafik saatlerinde metropol illerde ve tatil günlerinde ve hafta bitimlerinin ilk günlerinde yolculuk etmekten sakının.Güvenlik için kemerinizi takın ve arabanızdaki diğer yolcuların aynı şeyi uygulamasını kotrol edin. Cep telefono görüşmelerinizi kulaklık veya araç içi kiti kullanarak güvenli bir sürüş sağlayınız!

Call Now ButtonBizi Arayın